Πρεμιέρα με Αναγέννηση Βύρωνα για την ΑΕΚ στις 27/9

Εντός έδρας η πρεμιέρα για την ΑΕΚ, στο πρωτάθλημα χάντμπολ, με την Αναγέννηση Βύρωνα.

Την Αναγέννηση Βύρωνα θα υποδεχθεί η ομάδα χάντμπολ της ΑΕΚ, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, η… αυλαία του οποίου ανοίγει στις 27 Σεπτεμβρίου.
Την 5η και 16η αγωνιστική η Ένωση θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ, ενώ 10η και 21η αγωνιστική θα παίξει με τον πρωταθλητή της σεζόν που τελείωσε, Διομήδη Άργους.

Αναλυτικά η κλήρωση της Α1 χάντμπολ:

27.09.2014 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 20.12.2014
Φίλιππος Βέροιας – Ποσειδώνας Λουτρακίου
ΓΑΣ Κιλκίς – Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ – ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας
ΠΑΟΚ – ΑΣΕ Δούκα
ΓΣ Δράμα ’86 – Φοίβος Συκεών
ΑΕΚ – Αναγέννηση Βύρωνα

04.10.2014 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 17.01.2015
ΑΕΚ – Φίλιππος Βέροιας
Ποσειδώνας Λουτρακίου – ΓΑΣ Κιλκίς
Διομήδης Άργους – ΧΑΝΘ
ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας – ΠΑΟΚ
ΑΣΕ Δούκα – ΓΣ Δράμα ’86
Αναγέννηση Βύρωνα – Φοίβος Συκεών

11.10.2014 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 24.01.2015
ΓΑΣ Κιλκίς – ΑΕΚ
ΧΑΝΘ – Ποσειδώνας Λουτρακίου
ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους
ΓΣ Δράμα ’86 – ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας
Φοίβος Συκεών – ΑΣΕ Δούκα
Φίλιππος Βέροιας – Αναγέννηση Βύρωνα

18.10.2014 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 31.01.2015
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ
Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Κιλκίς
Ποσειδώνας Λουτρακίου – ΠΑΟΚ
Διομήδης Άργους – ΓΣ Δράμα ’86
ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας – Φοίβος Συκεών
Αναγέννηση Βύρωνα – ΑΣΕ Δούκα

08.11.2014 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 07.02.2015
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
ΧΑΝΘ – Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Δράμα ’86 – Ποσειδώνας Λουτρακίου
Φοίβος Συκεών – Διομήδης Άργους
ΑΣΕ Δούκα – ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας
ΓΑΣ Κιλκίς – Αναγέννηση Βύρωνα

12.11.2014 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 14.02.2015
ΑΕΚ – ΓΣ Δράμα ’86
Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ
ΓΑΣ Κιλκίς – ΧΑΝΘ
Ποσειδώνας Λουτρακίου – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – ΑΣΕ Δούκα
Αναγέννηση Βύρωνα – ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας

15.11.2014 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 21.02.2015
Φοίβος Συκεών – ΑΕΚ
ΓΣ Δράμα ’86 – Φίλιππος Βέροιας
ΠΑΟΚ – ΓΑΣ Κιλκίς
ΑΣΕ Δούκα – Ποσειδώνας Λουτρακίου
ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας – Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ – Αναγέννηση Βύρωνα

22.11.2014 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 07.03.2015
ΑΕΚ – ΑΣΕ Δούκα
Φίλιππος Βέροιας – Φοίβος Συκεών
ΓΑΣ Κιλκίς – ΓΣ Δράμα ’86
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ
Ποσειδώνας Λουτρακίου – ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας
Αναγέννηση Βύρωνα – Διομήδης Άργους

29.11.2014 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 14.03.2015
ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας – ΑΕΚ
ΑΣΕ Δούκα – Φίλιππος Βέροιας
Φοίβος Συκεών – ΓΑΣ Κιλκίς
ΓΣ Δράμα ’86 – ΧΑΝΘ
Διομήδης Άργους – Ποσειδώνας Λουτρακίου
ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Βύρωνα

06.12.2014 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 21.03.2015
ΑΕΚ – Διομήδης Άργους
Φίλιππος Βέροιας – ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας
ΓΑΣ Κιλκίς – ΑΣΕ Δούκα
ΧΑΝΘ – Φοίβος Συκεών
ΠΑΟΚ – ΓΣ Δράμα ’86
Αναγέννηση Βύρωνα – Ποσειδώνας Λουτρακίου

13.12.2014 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 28.03.2015
Ποσειδώνας Λουτρακίου – ΑΕΚ
Διομήδης Άργους – Φίλιππος Βέροιας
ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ Ν. Ιωνίας – ΓΑΣ Κιλκίς
ΑΣΕ Δούκα – ΧΑΝΘ
Φοίβος Συκεών – ΠΑΟΚ
ΓΣ Δράμα ’86 – Αναγέννηση Βύρωνα