Ο Σκούλας στον αγώνα με τον Ηρακλή Ψαχνών

Ορίστηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί για την εμβόλιμη αγωνιστική

Ο Σκούλας από την Θεσσαλία αναμένεται να σφυρίξει τον αγώνα της ΑΕΚ απέναντι στον Ηρακλή Ψαχνών, με τους βοηθούς Πετρόπουλο και Σπυρόπουλο να συμπληρώνουν την διαιτητική “τριάδα”. Ακολουθεί αναλυτικά η λίστα των διαιτητών για την προσεχή εμβόλιμη αγωνιστική της Football League, η οποία θα διεξαχθεί την Τετάρτη και την Πέμπτη.

Νότιος όμιλος

Τετάρτη 18/3

Αχαρναϊκός – ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Αχαρνών)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Σγαντζός, Ζησιμόπουλος (Πειραιά)

Καλλιθέα – Ερμιονίδα (15:00, Δημ. Γυμναστήριο «Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Κουράκης (Ηρακλείου)

Άλιμος – Επισκοπή (15:00, Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)
Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτ. Αττικής), Μπαλιάκα (Λέσβου)

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος (16:00 OTE TV, Παμπελοποννησιακό Σταδιο)
Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνων)
Βοηθοί: Ντάλλας, Κουτσογιάννος (Αθηνών)

Πέμπτη 19 Μαρτίου

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΕΚ (18:00 OTE TV, Δημ. Στάδιο Ψαχνών)
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Θεσσαλίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

Πανηλειακός – Φωστήρας ματαίωση
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

Βόρειος όμιλος
Τετάρτη 18 Μαρτίου

Αιγινιακός – Τύρναβος (15:00, Δημ. Αιγινίου)
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κατσικογιάννης, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)

Απόλλων 1926 – Ζάκυνθος (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Σάββας (Σερρών)

Φωκικός – Πιερικός (15:00, Δημ. Στάδιο Άμφισσας)
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Πυλαρινός (Ζακύνθου), Μεϊντανάς (Αχαΐας)

ΑΕΛ – Εθνικός Σερρών (15:00, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Διπλάρης (Καρδίτσας)

Λαμία – Ηρακλής (18:00 OTE TV, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Μεσσήνης (Αχαΐας)

Πέμπτη 19 Μαρτίου

Αγροτικός Αστ. – Αν. Καρδίτσας (15:00 OTE TV, Γήπεδο Ευόσμου)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Εμπλιούκ (Ξάνθης), Βασιλόπουλος (Έβρου)

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου